APHHS1005LZGCK-V
KingbrightKingbright
APHHS1005LZGCK-V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APHHS1005LZGCK-V
Proizvajalec / znamka: Kingbright
Opis izdelka LED GREEN CLEAR 2SMD
Podatkovni listi: APHHS1005LZGCK-V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APHHS1005LZGCK-V
Številka dela APHHS1005LZGCK-V Proizvajalec Kingbright
Opis LED GREEN CLEAR 2SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 303885 pcs Podatkovni list APHHS1005LZGCK-V.pdf
Valovna dolžina - vrh 515nm Valovna dolžina - prevladujoča 525nm
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2.65V Kotni kot 140°
Paket naprave za dobavitelja 2-SMD Velikost / dimenzija 1.00mm L x 0.50mm W
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 754-2126-2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Millicandela Ocena 40mcd Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Preglednost objektiva Clear Stil / velikost objektiva Rectangle with Flat Top, 0.80mm x 0.50mm
Barva objektiva Colorless Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina (maks.) 0.60mm Lastnosti -
natančen opis Green 525nm LED Indication - Discrete 2.65V 0402 (1005 Metric) Tok - preskus 2mA