APT1608QBC/D
KingbrightKingbright
APT1608QBC/D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APT1608QBC/D
Proizvajalec / znamka: Kingbright
Opis izdelka LED BLUE CLEAR CHIP SMD
Podatkovni listi: APT1608QBC/D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APT1608QBC/D
Številka dela APT1608QBC/D Proizvajalec Kingbright
Opis LED BLUE CLEAR CHIP SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 793994 pcs Podatkovni list APT1608QBC/D.pdf
Valovna dolžina - vrh 460nm Valovna dolžina - prevladujoča 465nm
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 3.3V Kotni kot 120°
Paket naprave za dobavitelja Chip LED Velikost / dimenzija 1.60mm L x 0.80mm W
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 754-1434-2
APT1608QBCD
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Millicandela Ocena 100mcd Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Preglednost objektiva Clear Stil / velikost objektiva Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.80mm
Barva objektiva Colorless Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina (maks.) 0.75mm Lastnosti -
natančen opis Blue 465nm LED Indication - Discrete 3.3V 0603 (1608 Metric) Tok - preskus 20mA