APT1608SYCK/J3-PRV
KingbrightKingbright
APT1608SYCK/J3-PRV Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APT1608SYCK/J3-PRV
Proizvajalec / znamka: Kingbright
Opis izdelka LED YELLOW CLEAR CHIP SMD
Podatkovni listi: APT1608SYCK/J3-PRV.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APT1608SYCK/J3-PRV
Številka dela APT1608SYCK/J3-PRV Proizvajalec Kingbright
Opis LED YELLOW CLEAR CHIP SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 372711 pcs Podatkovni list APT1608SYCK/J3-PRV.pdf
Valovna dolžina - vrh 590nm Valovna dolžina - prevladujoča 590nm
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2V Kotni kot 120°
Paket naprave za dobavitelja Chip LED Velikost / dimenzija 1.60mm L x 0.80mm W
Serija - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 754-1788-1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Millicandela Ocena 320mcd Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Preglednost objektiva Clear Stil / velikost objektiva Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.80mm
Barva objektiva Colorless Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina (maks.) 0.75mm Lastnosti -
natančen opis Yellow 590nm LED Indication - Discrete 2V 0603 (1608 Metric) Tok - preskus 20mA