BC56-12YWA
KingbrightKingbright
Kingbright
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BC56-12YWA
Proizvajalec / znamka: Kingbright
Opis izdelka DISPLAY 590NM YLW 3DIG 0.56" TH
Podatkovni listi: BC56-12YWA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
260 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BC56-12YWA
Številka dela BC56-12YWA Proizvajalec Kingbright
Opis DISPLAY 590NM YLW 3DIG 0.56" TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 45863 pcs Podatkovni list BC56-12YWA.pdf
Valovna dolžina - vrh 590nm Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2.1V
Velikost / dimenzija 1.480" H x 0.748" W x 0.319" D (37.60mm x 19.00mm x 8.10mm) Serija -
Odmik moči (maks.) 75mW Pakiranje Bulk
Paket / primer 12-DIP (0.600", 15.24mm) Število znakov 3
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Ocena 6.5mcd
Vrsta zaslona 7-Segment Digit / alfa velikost 0.56" (14.22mm)
natančen opis Character LED Display Module Yellow 7-Segment 3 Character Common Cathode 2.1V 20mA 1.480" H x 0.748" W x 0.319" D (37.60mm x 19.00mm x 8.10mm) 12-DIP (0.600", 15.24mm) Tok - preskus 20mA