CC56-11CGKWA
KingbrightKingbright
Kingbright
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC56-11CGKWA
Proizvajalec / znamka: Kingbright
Opis izdelka DISPLAY 570NM GRN 4DIG 0.56 TH
Podatkovni listi: CC56-11CGKWA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC56-11CGKWA
Številka dela CC56-11CGKWA Proizvajalec Kingbright
Opis DISPLAY 570NM GRN 4DIG 0.56 TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28020 pcs Podatkovni list CC56-11CGKWA.pdf
Valovna dolžina - vrh 574nm Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2.1V
Velikost / dimenzija - Serija -
Odmik moči (maks.) 75mW Pakiranje Bulk
Paket / primer 36-DIP (0.600", 15.24mm) Število znakov 4
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Ocena 35mcd
Vrsta zaslona 7-Segment Clock Digit / alfa velikost 0.56" (14.22mm)
natančen opis Character LED Display Module Green 7-Segment Clock 4 Character Common Cathode 2.1V 20mA 36-DIP (0.600", 15.24mm) Tok - preskus 20mA
Pogosto Pin Common Cathode Barva Green
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CC50SD12
CC50SD12
Proizvajalci: Carlo Gavazzi
Opis: RLY CONT 3P 12V DC 2NO/2NC