PSA39-21GWA
KingbrightKingbright
Kingbright
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PSA39-21GWA
Proizvajalec / znamka: Kingbright
Opis izdelka DISPLAY 565NM GRN ALPHANUM 0.39"
Podatkovni listi: PSA39-21GWA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
24 pcs
48 pcs
120 pcs
264 pcs
504 pcs
1008 pcs
2520 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PSA39-21GWA
Številka dela PSA39-21GWA Proizvajalec Kingbright
Opis DISPLAY 565NM GRN ALPHANUM 0.39" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 84074 pcs Podatkovni list PSA39-21GWA.pdf
Valovna dolžina - vrh 565nm Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2.2V
Velikost / dimenzija 0.820" H x 0.390" W x 0.380" D (20.83mm x 9.91mm x 9.65mm) Serija -
Odmik moči (maks.) 62.5mW Pakiranje Tube
Paket / primer 16-DIP (0.300", 7.62mm) Druga imena 754-2262
PSA39-21GWA-ND
Število znakov 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Ocena 4.4mcd Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta zaslona 14-Segment, Alphanumeric
Digit / alfa velikost 0.39" (10.00mm) natančen opis Character LED Display Module Green 14-Segment, Alphanumeric 1 Character Common Anode 2.2V 20mA 0.820" H x 0.390" W x 0.380" D (20.83mm x 9.91mm x 9.65mm) 16-DIP (0.300", 7.62mm)
Tok - preskus 20mA Pogosto Pin Common Anode