PSC39-21YWA
KingbrightKingbright
Kingbright
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PSC39-21YWA
Proizvajalec / znamka: Kingbright
Opis izdelka DISPLAY 590NM YLW ALPHANUM 0.39"
Podatkovni listi: PSC39-21YWA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
240 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PSC39-21YWA
Številka dela PSC39-21YWA Proizvajalec Kingbright
Opis DISPLAY 590NM YLW ALPHANUM 0.39" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 53786 pcs Podatkovni list PSC39-21YWA.pdf
Valovna dolžina - vrh 590nm Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2.1V
Velikost / dimenzija 0.820" H x 0.390" W x 0.380" D (20.83mm x 9.91mm x 9.65mm) Serija -
Odmik moči (maks.) 75mW Pakiranje Tube
Paket / primer 16-DIP (0.295", 7.50mm) Število znakov 1
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Ocena 2.3mcd
Vrsta zaslona 14-Segment, Alphanumeric Digit / alfa velikost 0.39" (10.00mm)
natančen opis Character LED Display Module Yellow 14-Segment, Alphanumeric 1 Character Common Cathode 2.1V 20mA 0.820" H x 0.390" W x 0.380" D (20.83mm x 9.91mm x 9.65mm) 16-DIP (0.295", 7.50mm) Tok - preskus 20mA
Pogosto Pin Common Cathode Barva Yellow
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PSC4B
PSC4B
Proizvajalci: Panduit
Opis: CBL CLIP CABLE SILVER CLIP ON
Na zalogi: 93843 pcs
Prenesi: PSC4B.pdf
RFQ
PSC366-7IR
PSC366-7IR
Proizvajalci: Bel
Opis: DC/DC CONVERTER 36V 216W