SA36-11SRWA
KingbrightKingbright
SA36-11SRWA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SA36-11SRWA
Proizvajalec / znamka: Kingbright
Opis izdelka DISPLAY 660NM RED NUMERIC 0.36"
Podatkovni listi: SA36-11SRWA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
36 pcs
108 pcs
252 pcs
504 pcs
1008 pcs
2520 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SA36-11SRWA
Številka dela SA36-11SRWA Proizvajalec Kingbright
Opis DISPLAY 660NM RED NUMERIC 0.36" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 120012 pcs Podatkovni list SA36-11SRWA.pdf
Valovna dolžina - vrh 660nm Napetost - naprej (Vf) (Typ) 1.85V
Velikost / dimenzija 0.551" H x 0.295" W x 0.335" D (14.00mm x 7.50mm x 8.50mm) Serija -
Odmik moči (maks.) 75mW Pakiranje Tube
Paket / primer 10-DIP (0.200", 5.08mm) Druga imena 754-1688-5
SA36-11SRWA-ND
Število znakov 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Ocena 10mcd Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta zaslona 7-Segment
Digit / alfa velikost 0.36" (9.14mm) natančen opis Character LED Display Module Red 7-Segment 1 Character Common Anode 1.85V 20mA 0.551" H x 0.295" W x 0.335" D (14.00mm x 7.50mm x 8.50mm) 10-DIP (0.200", 5.08mm)
Tok - preskus 20mA Pogosto Pin Common Anode