SC03-12SURKWA
KingbrightKingbright
Kingbright
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SC03-12SURKWA
Proizvajalec / znamka: Kingbright
Opis izdelka DISPLAY 630NM RED 1DIG 0.3 TH
Podatkovni listi: SC03-12SURKWA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
260 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SC03-12SURKWA
Številka dela SC03-12SURKWA Proizvajalec Kingbright
Opis DISPLAY 630NM RED 1DIG 0.3 TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 67109 pcs Podatkovni list SC03-12SURKWA.pdf
Valovna dolžina - vrh 645nm Napetost - naprej (Vf) (Typ) 1.95V
Velikost / dimenzija 0.750" H x 0.400" W x 0.240" D (19.06mm x 10.16mm x 6.10mm) Serija -
Odmik moči (maks.) 75mW Pakiranje Tube
Paket / primer 14-DIP (0.300", 7.62mm), 10 Leads Število znakov 1
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Ocena 67mcd
Vrsta zaslona 7-Segment Digit / alfa velikost 0.30" (7.62mm)
natančen opis Character LED Display Module Red 7-Segment 1 Character Common Cathode 1.95V 20mA 0.750" H x 0.400" W x 0.240" D (19.06mm x 10.16mm x 6.10mm) 14-DIP (0.300", 7.62mm), 10 Leads Tok - preskus 20mA
Pogosto Pin Common Cathode Barva Red
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SC03-12GWA
SC03-12GWA
Proizvajalci: Kingbright
Opis: DISPLAY 0.3" SGL 568NM GRN
Na zalogi: 88331 pcs
Prenesi: SC03-12GWA.pdf
RFQ
SC04-11CGKWA
SC04-11CGKWA
Proizvajalci: Kingbright
Opis: DISPLAY 570NM GRN 1DIG 0.4 TH
Na zalogi: 69330 pcs
Prenesi: SC04-11CGKWA.pdf
RFQ
SC03-12HDB
SC03-12HDB
Opis: DISPLAY 0.3" SGL 625NM RED
Prenesi: SC03-12HDB.pdf
SC02S2412A
SC02S2412A
Proizvajalci: Delta Electronics
Opis: DC DC CONVERTER 12V 2W
Prenesi: SC02S2412A.pdf
SC03-12YWA
SC03-12YWA
Opis: DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 0.3"
Prenesi: SC03-12YWA.pdf
SC03301518
SC03301518
Proizvajalci: Skyworks Solutions, Inc.
Opis: CAP SILICON 33PF 20% SMD
Prenesi: SC03301518.pdf
Opis: DISPLAY 570NM GRN 1DIG 0.3 TH
Prenesi: SC03-12CGKWA.pdf
SC03-12SRWA
SC03-12SRWA
Opis: DISPLAY 0.3" SGL 640NM RED
Prenesi: SC03-12SRWA.pdf
SC03-12EWA
SC03-12EWA
Prenesi: SC03-12EWA.pdf
Opis: DISPLAY 0.4" SGL 568NM GRN
Prenesi: SC04-11GWA.pdf
SC03-12SYKWA
SC03-12SYKWA
Opis: DISPLAY 590NM YLW 1DIG 0.3 TH
Prenesi: SC03-12SYKWA.pdf
Opis: DISPLAY 0.4" SGL 625NM RED
Prenesi: SC04-11EWA.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika