SC36-11CGKWA
KingbrightKingbright
Kingbright
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SC36-11CGKWA
Proizvajalec / znamka: Kingbright
Opis izdelka DISPLAY 570NM GRN 1DIG .36 TH
Podatkovni listi: SC36-11CGKWA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
360 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SC36-11CGKWA
Številka dela SC36-11CGKWA Proizvajalec Kingbright
Opis DISPLAY 570NM GRN 1DIG .36 TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70190 pcs Podatkovni list SC36-11CGKWA.pdf
Valovna dolžina - vrh 574nm Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2.1V
Velikost / dimenzija 0.551" H x 0.295" W x 0.335" D (14.00mm x 7.50mm x 8.50mm) Serija -
Odmik moči (maks.) 75mW Pakiranje Tube
Paket / primer 10-DIP (0.200", 5.08mm) Število znakov 1
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Ocena 11mcd
Vrsta zaslona 7-Segment Digit / alfa velikost 0.36" (9.14mm)
natančen opis Character LED Display Module Green 7-Segment 1 Character Common Cathode 2.1V 20mA 0.551" H x 0.295" W x 0.335" D (14.00mm x 7.50mm x 8.50mm) 10-DIP (0.200", 5.08mm) Tok - preskus 20mA
Pogosto Pin Common Cathode Barva Green
Podobni izdelki
SC35VB160-G
SC35VB160-G
Proizvajalci: Comchip Technology
Opis: RECT BRIDGE GPP 1600V 35A SCVB
Na zalogi: 6802 pcs
Prenesi: SC35VB160-G.pdf
RFQ
SC36-11SRWA
SC36-11SRWA
Proizvajalci: Kingbright
Opis: DISPLAY 660NM RED NUMERIC 0.36"
Na zalogi: 60294 pcs
Prenesi: SC36-11SRWA.pdf
RFQ
SC36-11EWA
SC36-11EWA
Proizvajalci: Kingbright
Opis: DISPLAY 627NM RED NUMERIC 0.36"
Prenesi: SC36-11EWA.pdf
SC358NG
SC358NG
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: IC OPAMP 8DIP
Prenesi:
SC36-11SYKWA
SC36-11SYKWA
Opis: DISPLAY 590NM YLW 1DIG .36 TH
Prenesi: SC36-11SYKWA.pdf
SC34671AEPR2
SC34671AEPR2
Proizvajalci: N/A
Opis: IC MCU
Prenesi:
SC35VB80-G
SC35VB80-G
Opis: RECT BRIDGE GPP 800V 35A SCVB
Prenesi: SC35VB80-G.pdf
SC34671AEP
SC34671AEP
Proizvajalci: N/A
Opis: IC MCU
SC36-11YWA
SC36-11YWA
Opis: DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 0.36"
Prenesi: SC36-11YWA.pdf
SC36-11SURKWA
SC36-11SURKWA
Opis: DISPLAY 630NM RED 1DIG .36 TH
Prenesi: SC36-11SURKWA.pdf
SC358DR2G
SC358DR2G
Opis: IC OPAMP 8SOIC
SC36-11GWA
SC36-11GWA
Opis: DISPLAY 565NM GRN NUMERIC 0.36"
Prenesi: SC36-11GWA.pdf
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika