SC40-19CGKWA
KingbrightKingbright
Kingbright
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SC40-19CGKWA
Proizvajalec / znamka: Kingbright
Opis izdelka DISPLAY 570NM GRN 1DIG .4 TH
Podatkovni listi: SC40-19CGKWA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
60 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SC40-19CGKWA
Številka dela SC40-19CGKWA Proizvajalec Kingbright
Opis DISPLAY 570NM GRN 1DIG .4 TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5791 pcs Podatkovni list SC40-19CGKWA.pdf
Valovna dolžina - vrh 574nm Napetost - naprej (Vf) (Typ) 4.2V
Velikost / dimenzija 4.803" H x 3.543" W x 0.591" D (122.00mm x 90.00mm x 15.00mm) Serija -
Odmik moči (maks.) 150mW Pakiranje Tube
Paket / primer 10-DIP (4.210", 107.00mm) Število znakov 1
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Ocena 100mcd
Vrsta zaslona 7-Segment Digit / alfa velikost 3.98" (101.20mm)
natančen opis Character LED Display Module Green 7-Segment 1 Character Common Cathode 4.2V 20mA 4.803" H x 3.543" W x 0.591" D (122.00mm x 90.00mm x 15.00mm) 10-DIP (4.210", 107.00mm) Tok - preskus 20mA
Pogosto Pin Common Cathode Barva Green
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SC40-19SURKWA
SC40-19SURKWA
Proizvajalci: Kingbright
Opis: DISPLAY 630NM RED 1DIG .4 TH
Na zalogi: 7068 pcs
Prenesi: SC40-19SURKWA.pdf
RFQ
SC40-19YWA
SC40-19YWA
Proizvajalci: Kingbright
Opis: DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 4.0"
Na zalogi: 6713 pcs
Prenesi: SC40-19YWA.pdf
RFQ
SC40-18EWA
SC40-18EWA
Opis: DISPLAY 627NM RED NUMERIC 4.0"
Prenesi: SC40-18EWA.pdf
Prenesi: SC40-19EWA.pdf
SC40-18SYKWA
SC40-18SYKWA
Opis: DISPLAY 590NM YLW 1DIG .4 TH
Prenesi: SC40-18SYKWA.pdf
SC40-18GWA
SC40-18GWA
Opis: DISPLAY 565NM GRN NUMERIC 4.0"
Prenesi: SC40-18GWA.pdf
Prenesi: SC40-18YWA.pdf
Prenesi: SC40-18SURKWA.pdf
SC40-18SRWA
SC40-18SRWA
Opis: DISPLAY 660NM RED NUMERIC 4.0"
Prenesi: SC40-18SRWA.pdf
Prenesi: SC40-19GWA.pdf
Prenesi: SC40-19SRWA.pdf
Prenesi: SC40-19SYKWA.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika