TBC12-11EGWA
KingbrightKingbright
Kingbright
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TBC12-11EGWA
Proizvajalec / znamka: Kingbright
Opis izdelka LED MATRIX 5X7 1.2" HER/GRN
Podatkovni listi: TBC12-11EGWA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
21 pcs
42 pcs
105 pcs
252 pcs
504 pcs
1008 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TBC12-11EGWA
Številka dela TBC12-11EGWA Proizvajalec Kingbright
Opis LED MATRIX 5X7 1.2" HER/GRN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20234 pcs Podatkovni list TBC12-11EGWA.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2.2V Green, 2V Red Velikost / dimenzija 0.90" L x 1.54" W x 0.32" H (22.9mm x 39.0mm x 8.0mm)
Serija - Druga imena 754-2168
TBC12-11EGWA-ND
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Ocena 16mcd Green, 14mcd Red
Notranja povezava Common Anode Row, Common Cathode Column Vmesnik -
natančen opis Dot Matrix Display Module 5 x 7 Common Anode Row, Common Cathode Column Green, Red 2.2V Green, 2V Red 0.90" L x 1.54" W x 0.32" H (22.9mm x 39.0mm x 8.0mm) Konfiguracija 5 x 7