JTH6M10BE
Klein ToolsKlein Tools
JTH6M10BE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JTH6M10BE
Proizvajalec / znamka: Klein Tools
Opis izdelka HEX KEY T-HANDLE 10MM 6.00"
Podatkovni listi: JTH6M10BE.pdf
Status RoHs Se ne uporablja / Se ne uporablja
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JTH6M10BE
Številka dela JTH6M10BE Proizvajalec Klein Tools
Opis HEX KEY T-HANDLE 10MM 6.00" Status svobodnega statusa / RoHS Se ne uporablja / Se ne uporablja
Količina na voljo 6298 pcs Podatkovni list JTH6M10BE.pdf
Utež 0.48 lb (217.72g) Vrsta orodja T-Handle
Nasvet - tip Hex Velikost 10mm
Serija Journeyman™ Druga imena 0-9264433751-2
Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks Dolžina - na splošno 6.00" (152.4mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Not applicable / Not applicable Lastnosti Ball End, Soft Grip
natančen opis Hex Key T-Handle 10mm 6.00" (152.4mm)