0402BB103K500NGT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
0402BB103K500NGT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0402BB103K500NGT
Proizvajalec / znamka: Knowles NOVACAP
Opis izdelka CAP CER 10000PF 50V X7R 0402
Podatkovni listi: 1.0402BB103K500NGT.pdf2.0402BB103K500NGT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0402BB103K500NGT
Številka dela 0402BB103K500NGT Proizvajalec Knowles NOVACAP
Opis CAP CER 10000PF 50V X7R 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 117644 pcs Podatkovni list 1.0402BB103K500NGT.pdf2.0402BB103K500NGT.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.024" (0.61mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 1763-1143-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 44 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Gold Flash Termination Stopnja napak -
natančen opis 10000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) Zmogljivost 10000pF