0402BW105K160NGT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
0402BW105K160NGT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0402BW105K160NGT
Proizvajalec / znamka: Knowles NOVACAP
Opis izdelka CAP CER 1UF 16V X5R 0402
Podatkovni listi: 1.0402BW105K160NGT.pdf2.0402BW105K160NGT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0402BW105K160NGT
Številka dela 0402BW105K160NGT Proizvajalec Knowles NOVACAP
Opis CAP CER 1UF 16V X5R 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 59723 pcs Podatkovni list 1.0402BW105K160NGT.pdf2.0402BW105K160NGT.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.024" (0.61mm) Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 1763-1163-1
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 44 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Gold Flash Termination Stopnja napak -
natančen opis 1µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) Zmogljivost 1µF