0603BW225K160YT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
0603BW225K160YT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0603BW225K160YT
Proizvajalec / znamka: Knowles NOVACAP
Opis izdelka CAP CER 2.2UF 16V X5R 0603
Podatkovni listi: 1.0603BW225K160YT.pdf2.0603BW225K160YT.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0603BW225K160YT
Številka dela 0603BW225K160YT Proizvajalec Knowles NOVACAP
Opis CAP CER 2.2UF 16V X5R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 103236 pcs Podatkovni list 1.0603BW225K160YT.pdf2.0603BW225K160YT.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.035" (0.89mm) Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.060" L x 0.030" W (1.52mm x 0.76mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 1763-1193-1
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 44 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 2.2µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 2.2µF