1808B473K501NT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
1808B473K501NT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1808B473K501NT
Proizvajalec / znamka: Knowles NOVACAP
Opis izdelka CAP CER 0.047UF 500V X7R 1808
Podatkovni listi: 1.1808B473K501NT.pdf2.1808B473K501NT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1808B473K501NT
Številka dela 1808B473K501NT Proizvajalec Knowles NOVACAP
Opis CAP CER 0.047UF 500V X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 100522 pcs Podatkovni list 1.1808B473K501NT.pdf2.1808B473K501NT.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.065" (1.65mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1808 (4520 Metric) Druga imena 1763-1223-2
1808B473K501NT-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.047µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) Zmogljivost 0.047µF