2225E561K202KHT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
2225E561K202KHT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2225E561K202KHT
Proizvajalec / znamka: Knowles NOVACAP
Opis izdelka CAP CER 560PF 2KV 2225
Podatkovni listi: 1.2225E561K202KHT.pdf2.2225E561K202KHT.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2225E561K202KHT
Številka dela 2225E561K202KHT Proizvajalec Knowles NOVACAP
Opis CAP CER 560PF 2KV 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 17130 pcs Podatkovni list 1.2225E561K202KHT.pdf2.2225E561K202KHT.pdf
Napetost - ocenjena 2000V (2kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.080" (2.03mm) Temperaturni koeficient -
Velikost / dimenzija 0.220" L x 0.250" W (5.59mm x 6.35mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2225 (5763 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 560pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor 2225 (5763 Metric) Zmogljivost 560pF