0505J1005P10BQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0505J1005P10BQT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0505J1005P10BQT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 5.1PF 100V C0G/NP0 0505
Podatkovni listi: 0505J1005P10BQT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0505J1005P10BQT
Številka dela 0505J1005P10BQT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 5.1PF 100V C0G/NP0 0505 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 93563 pcs Podatkovni list 0505J1005P10BQT.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±0.1pF
Debelina (maks.) 0.050" (1.27mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0505 (1313 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Q, Low Loss
Stopnja napak - natančen opis 5.1pF ±0.1pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0505 (1313 Metric)
Zmogljivost 5.1pF Aplikacije General Purpose