0505J2000220FQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0505J2000220FQT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0505J2000220FQT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 22PF 200V C0G/NP0 0505
Podatkovni listi: 0505J2000220FQT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0505J2000220FQT
Številka dela 0505J2000220FQT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 22PF 200V C0G/NP0 0505 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 32835 pcs Podatkovni list 0505J2000220FQT.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) 0.050" (1.27mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0505 (1313 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Q, Low Loss
Stopnja napak - natančen opis 22pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0505 (1313 Metric)
Zmogljivost 22pF Aplikacije General Purpose