0505Y050P600HQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0505Y050P600HQT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0505Y050P600HQT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 0.6PF 50V C0G/NP0 0505
Podatkovni listi: 0505Y050P600HQT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0505Y050P600HQT
Številka dela 0505Y050P600HQT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.6PF 50V C0G/NP0 0505 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70814 pcs Podatkovni list 0505Y050P600HQT.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±0.05pF
Debelina (maks.) 0.050" (1.27mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / dimenzija 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0505 (1313 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Q, Low Loss, Soft Termination
Stopnja napak - natančen opis 0.6pF ±0.05pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0505 (1313 Metric)
Zmogljivost 0.6pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency, Boardflex Sensitive