0505Y3000150KQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0505Y3000150KQT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0505Y3000150KQT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 15PF 300V C0G/NP0 0505
Podatkovni listi: 0505Y3000150KQT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0505Y3000150KQT
Številka dela 0505Y3000150KQT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 15PF 300V C0G/NP0 0505 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 123396 pcs Podatkovni list 0505Y3000150KQT.pdf
Napetost - ocenjena 300V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.050" (1.27mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / dimenzija 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0505 (1313 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Stopnja napak - natančen opis 15pF ±10% 300V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0505 (1313 Metric)
Zmogljivost 15pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency, Boardflex Sensitive