0603J0160272KCR
Knowles SyferKnowles Syfer
0603J0160272KCR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0603J0160272KCR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 2700PF 16V C0G/NP0 0603
Podatkovni listi: 1.0603J0160272KCR.pdf2.0603J0160272KCR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
32000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0603J0160272KCR
Številka dela 0603J0160272KCR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 2700PF 16V C0G/NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 305687 pcs Podatkovni list 1.0603J0160272KCR.pdf2.0603J0160272KCR.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.032" (0.80mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 2700pF ±10% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 Metric)
Zmogljivost 2700pF Aplikacije General Purpose