0603J0250821JCR
Knowles SyferKnowles Syfer
0603J0250821JCR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0603J0250821JCR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 820PF 25V C0G/NP0 0603
Podatkovni listi: 1.0603J0250821JCR.pdf2.0603J0250821JCR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0603J0250821JCR
Številka dela 0603J0250821JCR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 820PF 25V C0G/NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 350895 pcs Podatkovni list 1.0603J0250821JCR.pdf2.0603J0250821JCR.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.032" (0.80mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 820pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 Metric)
Zmogljivost 820pF Aplikacije General Purpose