0603J050P470DFT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603J050P470DFT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0603J050P470DFT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 0.47PF 50V C0G/NP0 0603
Podatkovni listi: 0603J050P470DFT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0603J050P470DFT
Številka dela 0603J050P470DFT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.47PF 50V C0G/NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 314612 pcs Podatkovni list 0603J050P470DFT.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±0.5pF
Debelina (maks.) 0.032" (0.80mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Temperature
Stopnja napak - natančen opis 0.47pF ±0.5pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Zmogljivost 0.47pF Aplikacije High Reliability