0603J1500390GQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603J1500390GQT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0603J1500390GQT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 39PF 150V C0G/NP0 0603
Podatkovni listi: 0603J1500390GQT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0603J1500390GQT
Številka dela 0603J1500390GQT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 39PF 150V C0G/NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 81253 pcs Podatkovni list 0603J1500390GQT.pdf
Napetost - ocenjena 150V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.032" (0.80mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Q, Low Loss
Stopnja napak - natančen opis 39pF ±2% 150V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Zmogljivost 39pF Aplikacije General Purpose