0603J2500821JDT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603J2500821JDT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0603J2500821JDT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 820PF 250V X7R 0603
Podatkovni listi: 0603J2500821JDT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0603J2500821JDT
Številka dela 0603J2500821JDT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 820PF 250V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 249826 pcs Podatkovni list 0603J2500821JDT.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.032" (0.80mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Temperature
Stopnja napak - natančen opis 820pF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
Zmogljivost 820pF Aplikacije High Reliability