0603Y0160181GCR
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y0160181GCR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0603Y0160181GCR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 180PF 16V C0G/NP0 0603
Podatkovni listi: 1.0603Y0160181GCR.pdf2.0603Y0160181GCR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0603Y0160181GCR
Številka dela 0603Y0160181GCR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 180PF 16V C0G/NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 206864 pcs Podatkovni list 1.0603Y0160181GCR.pdf2.0603Y0160181GCR.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.032" (0.80mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination, High Temperature
Stopnja napak - natančen opis 180pF ±2% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Zmogljivost 180pF Aplikacije High Reliability, Boardflex Sensitive