0603Y0500680KCR
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y0500680KCR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0603Y0500680KCR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 68PF 50V C0G/NP0 0603
Podatkovni listi: 1.0603Y0500680KCR.pdf2.0603Y0500680KCR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
32000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0603Y0500680KCR
Številka dela 0603Y0500680KCR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 68PF 50V C0G/NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 510568 pcs Podatkovni list 1.0603Y0500680KCR.pdf2.0603Y0500680KCR.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.032" (0.80mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination, High Temperature
Stopnja napak - natančen opis 68pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Zmogljivost 68pF Aplikacije High Reliability, Boardflex Sensitive