0603Y2000560FFT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y2000560FFT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0603Y2000560FFT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 56PF 200V C0G/NP0 0603
Podatkovni listi: 0603Y2000560FFT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0603Y2000560FFT
Številka dela 0603Y2000560FFT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 56PF 200V C0G/NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 72192 pcs Podatkovni list 0603Y2000560FFT.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) 0.032" (0.80mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination, High Temperature
Stopnja napak - natančen opis 56pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Zmogljivost 56pF Aplikacije High Reliability, Boardflex Sensitive