0603Y2000562KDT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y2000562KDT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0603Y2000562KDT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 5600PF 200V X7R 0603
Podatkovni listi: 0603Y2000562KDT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0603Y2000562KDT
Številka dela 0603Y2000562KDT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 5600PF 200V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 259841 pcs Podatkovni list 0603Y2000562KDT.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.032" (0.80mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination, High Temperature
Stopnja napak - natančen opis 5600pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
Zmogljivost 5600pF Aplikacije High Reliability, Boardflex Sensitive