0603Y2000820KUT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y2000820KUT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0603Y2000820KUT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 82PF 200V C0G/NP0 0603
Podatkovni listi: 1.0603Y2000820KUT.pdf2.0603Y2000820KUT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0603Y2000820KUT
Številka dela 0603Y2000820KUT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 82PF 200V C0G/NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 153547 pcs Podatkovni list 1.0603Y2000820KUT.pdf2.0603Y2000820KUT.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.032" (0.80mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, Soft Termination
Stopnja napak - natančen opis 82pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 Metric)
Zmogljivost 82pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency, Boardflex Sensitive