0603Y2500681KDT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y2500681KDT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0603Y2500681KDT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 680PF 250V X7R 0603
Podatkovni listi: 0603Y2500681KDT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0603Y2500681KDT
Številka dela 0603Y2500681KDT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 680PF 250V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 374830 pcs Podatkovni list 0603Y2500681KDT.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.032" (0.80mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination, High Temperature
Stopnja napak - natančen opis 680pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
Zmogljivost 680pF Aplikacije High Reliability, Boardflex Sensitive