0805J0500333MXTE03
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J0500333MXTE03 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0805J0500333MXTE03
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 0.033UF 50V X7R 0805
Podatkovni listi: 0805J0500333MXTE03.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0805J0500333MXTE03
Številka dela 0805J0500333MXTE03 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.033UF 50V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 96437 pcs Podatkovni list 0805J0500333MXTE03.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.045" (1.15mm) Temperaturni koeficient X7R (2R1)
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low ESL (X2Y)
Stopnja napak - natančen opis 0.033µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 0.033µF Aplikacije Bypass, Decoupling