0805J1000391GCR
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J1000391GCR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0805J1000391GCR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 390PF 100V C0G/NP0 0805
Podatkovni listi: 1.0805J1000391GCR.pdf2.0805J1000391GCR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0805J1000391GCR
Številka dela 0805J1000391GCR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 390PF 100V C0G/NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 210975 pcs Podatkovni list 1.0805J1000391GCR.pdf2.0805J1000391GCR.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 390pF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 390pF Aplikacije General Purpose