0805J1000391JDT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J1000391JDT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0805J1000391JDT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 390PF 100V X7R 0805
Podatkovni listi: 0805J1000391JDT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0805J1000391JDT
Številka dela 0805J1000391JDT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 390PF 100V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 208338 pcs Podatkovni list 0805J1000391JDT.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Temperature
Stopnja napak - natančen opis 390pF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 390pF Aplikacije High Reliability