0805J2000392JXT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J2000392JXT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0805J2000392JXT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 3900PF 200V X7R 0805
Podatkovni listi: 1.0805J2000392JXT.pdf2.0805J2000392JXT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0805J2000392JXT
Številka dela 0805J2000392JXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 3900PF 200V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 259462 pcs Podatkovni list 1.0805J2000392JXT.pdf2.0805J2000392JXT.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperaturni koeficient X7R (2R1)
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 3900pF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 3900pF Aplikacije General Purpose