0805J5000181GCR
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J5000181GCR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0805J5000181GCR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 180PF 500V C0G/NP0 0805
Podatkovni listi: 1.0805J5000181GCR.pdf2.0805J5000181GCR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
24000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0805J5000181GCR
Številka dela 0805J5000181GCR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 180PF 500V C0G/NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 255641 pcs Podatkovni list 1.0805J5000181GCR.pdf2.0805J5000181GCR.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 180pF ±2% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 180pF Aplikacije General Purpose