0805Y0160391JDT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y0160391JDT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0805Y0160391JDT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 390PF 16V X7R 0805
Podatkovni listi: 0805Y0160391JDT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0805Y0160391JDT
Številka dela 0805Y0160391JDT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 390PF 16V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 225086 pcs Podatkovni list 0805Y0160391JDT.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination, High Temperature
Stopnja napak - natančen opis 390pF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 390pF Aplikacije High Reliability, Boardflex Sensitive