0805Y1K00391JXR
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y1K00391JXR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0805Y1K00391JXR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 390PF 1KV X7R 0805
Podatkovni listi: 1.0805Y1K00391JXR.pdf2.0805Y1K00391JXR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
24000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0805Y1K00391JXR
Številka dela 0805Y1K00391JXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 390PF 1KV X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 284356 pcs Podatkovni list 1.0805Y1K00391JXR.pdf2.0805Y1K00391JXR.pdf
Napetost - ocenjena 1000V (1kV) Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperaturni koeficient X7R (2R1)
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 390pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 390pF