0805Y2000470GAT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y2000470GAT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0805Y2000470GAT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 47PF 200V C0G/NP0 0805
Podatkovni listi: 0805Y2000470GAT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0805Y2000470GAT
Številka dela 0805Y2000470GAT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 47PF 200V C0G/NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 127741 pcs Podatkovni list 0805Y2000470GAT.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija FlexiCap™
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination
Stopnja napak - natančen opis 47pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 47pF Aplikacije Automotive, Boardflex Sensitive