0805Y3007P50HQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y3007P50HQT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0805Y3007P50HQT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 7.5PF 300V C0G/NP0 0805
Podatkovni listi: 0805Y3007P50HQT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0805Y3007P50HQT
Številka dela 0805Y3007P50HQT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 7.5PF 300V C0G/NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 52912 pcs Podatkovni list 0805Y3007P50HQT.pdf
Napetost - ocenjena 300V Toleranca ±0.05pF
Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Q, Low Loss, Soft Termination
Stopnja napak - natančen opis 7.5pF ±0.05pF 300V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 7.5pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency, Boardflex Sensitive