0805Y5000220FCT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y5000220FCT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0805Y5000220FCT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 22PF 500V C0G/NP0 0805
Podatkovni listi: 1.0805Y5000220FCT.pdf2.0805Y5000220FCT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0805Y5000220FCT
Številka dela 0805Y5000220FCT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 22PF 500V C0G/NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 122968 pcs Podatkovni list 1.0805Y5000220FCT.pdf2.0805Y5000220FCT.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 22pF ±1% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 22pF