0805Y5000331JDR
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y5000331JDR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0805Y5000331JDR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 330PF 500V X7R 0805
Podatkovni listi: 0805Y5000331JDR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
24000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0805Y5000331JDR
Številka dela 0805Y5000331JDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 500V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 245628 pcs Podatkovni list 0805Y5000331JDR.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination, High Temperature
Stopnja napak - natančen opis 330pF ±5% 500V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 330pF Aplikacije High Reliability, Boardflex Sensitive