1111J2000222FQT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1111J2000222FQT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 2200PF 200V C0G/NP0 1111
Podatkovni listi: 1111J2000222FQT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1111J2000222FQT
Številka dela 1111J2000222FQT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 2200PF 200V C0G/NP0 1111 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11895 pcs Podatkovni list 1111J2000222FQT.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 200V
Toleranca 2200pF Debelina (maks.) C0G, NP0
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Serija - RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ocene -
Polarizacija 1111 (2828 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca 1111J2000222FQT
Vodilni stil 0.070" (1.78mm) Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Epoxy Mountable, High Q, Low Loss Stopnja napak -
Razširjen opis 2200pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±1%
Opis CAP CER 2200PF 200V C0G/NP0 1111