1111J5000220JUT
Knowles SyferKnowles Syfer
1111J5000220JUT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1111J5000220JUT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 22PF 500V C0G/NP0 1111
Podatkovni listi: 1.1111J5000220JUT.pdf2.1111J5000220JUT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1111J5000220JUT
Številka dela 1111J5000220JUT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 22PF 500V C0G/NP0 1111 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5778 pcs Podatkovni list 1.1111J5000220JUT.pdf2.1111J5000220JUT.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.070" (1.78mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / dimenzija 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1111 (2828 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Q, Low Loss, Ultra Low ESR Stopnja napak -
natančen opis 22pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1111 (2828 Metric) Zmogljivost 22pF