1111J5000511JQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1111J5000511JQT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1111J5000511JQT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 510PF 500V C0G/NP0 1111
Podatkovni listi: 1111J5000511JQT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1111J5000511JQT
Številka dela 1111J5000511JQT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 510PF 500V C0G/NP0 1111 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 65551 pcs Podatkovni list 1111J5000511JQT.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.070" (1.78mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1111 (2828 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Q, Low Loss
Stopnja napak - natančen opis 510pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric)
Zmogljivost 510pF Aplikacije General Purpose