1111Y5000330GUT
Knowles SyferKnowles Syfer
1111Y5000330GUT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1111Y5000330GUT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 33PF 500V C0G/NP0 1111
Podatkovni listi: 1.1111Y5000330GUT.pdf2.1111Y5000330GUT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1111Y5000330GUT
Številka dela 1111Y5000330GUT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 33PF 500V C0G/NP0 1111 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4261 pcs Podatkovni list 1.1111Y5000330GUT.pdf2.1111Y5000330GUT.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.070" (1.78mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / dimenzija 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1111 (2828 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 33pF ±2% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1111 (2828 Metric) Zmogljivost 33pF