1206J0500473MXTE01
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J0500473MXTE01 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1206J0500473MXTE01
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP FEEDTHRU 0.047UF 50V 1206
Podatkovni listi: 1206J0500473MXTE01.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1206J0500473MXTE01
Številka dela 1206J0500473MXTE01 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 0.047UF 50V 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 131448 pcs Podatkovni list 1206J0500473MXTE01.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost teme - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija EMI Filter
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 1608-1036-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izguba vstavka 40dB @ 100MHz
Višina (maks.) 0.051" (1.30mm) natančen opis 0.047µF Feed Through Capacitor 50V 300mA 1206 (3216 Metric)
DC Resistance (DCR) (Max) - Tok 300mA
Zmogljivost 0.047µF