1206J1K01P70CQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J1K01P70CQT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1206J1K01P70CQT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 1.7PF 1KV C0G/NP0 1206
Podatkovni listi: 1206J1K01P70CQT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1206J1K01P70CQT
Številka dela 1206J1K01P70CQT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1.7PF 1KV C0G/NP0 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 111671 pcs Podatkovni list 1206J1K01P70CQT.pdf
Napetost - ocenjena 1000V (1kV) Toleranca ±0.25pF
Debelina (maks.) 0.063" (1.60mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Q, Low Loss
Stopnja napak - natančen opis 1.7pF ±0.25pF 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 1.7pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency